CBA vs. zacskós tej
A rendszerváltás után 20 évvel, a Harmadik Köztársaság nagyobb dicsőségére álljon emlékül az örökkévalóságnak e realisztikus fénykép. Felhívjuk a figyelmet az installáció kifinomult falra passzintására.
A fotó egy budai CBA-ban készült. El lehet merengeni milyen lelki tényezők, milyen, a vásárlókkal folytatott beszélgetések előzték meg a döntést, minekután a cég alkalmazottjai ehhez az eszközhöz nyúltak. Mi kellett ahhoz, hogy tripla felkiáltójellel nyomatékosítsák mindezt?!
Hétköznapi drámák sejlenek fel egy csöndes közért mindennapjaiból.
Abba most talán nem is mennénk bele, hogy a 2010-es Országgyűlési Választások előtt saját kiadványában a Fidesz mellett elköteleződött CBA vezérkar milyen eszközökkel terelgeti egy polgári világ felé az alegységeit? Miért nincs egy központi policy, mit lehet kiírni, milyen színvonalon, és milyen képi világba illesztve?
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
Az igazi kérdés, milyen értelemben nem vállalnak érte felelősséget? A boltban még jó magaviseletű zacskóstej, nálad már minősíthetetlenül fog viselkedni? Rendetlenséget csinál, esetleg kirágja a szatyrot?
ha hazafele kilyukad a zacsi azert nem vallalnak felelosseget
amugy kellen 30 Ft termekdij minden dobozos tejre es nem lenne az a kiiras
Egyébként a zacskós tej nem magyar találmány? Máshol még nem nagyon láttam.
de az policáj
a zacskó meg a policy,
was für ein zürzavar:
ahol zacskóban van a tej, ott nincs policy
ahol meg policy van, ott nincs
zacskós tej